O zespole

Kilka słów o Samokhin Band

Wyobraźcie sobie kilka gramofonów. Z każdego wydobywają się podobne dźwięki, ale każdy czerpie swoje źródło z innego stylu. Pierwszy to definitywnie Swing- to od niego wszystko się zaczęło. Kolejne grają: Latino, Funk i Rock & Roll. Na deser dodajcie Folk. Jeśli udało się Wam spleść to wszystko w jeden wątek, to usłyszycie wcześniej nieznany styl. Logika absurdu doprowadziła do cudownych narodzin – oto jest: Samokhin Band! Krytycy jednym głosem powiedzieli, że ten noworodek nie ma szans na przeżycie: tym samym potwierdzili  istnienie Zespołu.

Skład zespołu

Pavel Samokhin

Założyciel i lider zespołu. Rosjanin/Kozak z Rostowa nad Cichym Donem. Gra na trąbce od 6 roku życia. Już jako dziecko wygrał wiele konkursów i zdobył mnóstwo wyróżnień muzycznych. Ukończył Konserwatorium im.Rachmaninowa. Autor tekstów, muzyki i aranżacji utworów. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i niebywałą energią. Porywa serca wysokimi dźwiękami trąbki, ujmuje swoim lekko zachrypniętym głosem.

Samokhin Band - kalendarium Uczestniczyliśmy w następujących projektach Występowaliśmy w telewizji Wspólnie graliśmy z

Muzycy Samokhin Band koncertują na scenach i w wielu klubach na terenie Polski i Europy, najbardziej jednak kochają swoją rodzinną Łódź, gdzie można spotkać ich najczęściej.

Dyskografia

Perestroika 2013

Habibi 2009

Samokhin Band 2008

Życie bez snu 2018