Fotorelacja

Jazz na łódzkich tarasach- koncert internetowy Projektu Trisam. 28.08.2020

Unikalny Koncert Projektu „Trisam” w scenerii łódzkich dachów. Połączenie muzycznych fraz i bardziej lub mniej znanych cytatów z filmów okresu międzywojnia wprowadzą Was w muzyczny ambient łódzkiego środowiska za pomocą magii jazzowych dźwięków.
Sami zobaczcie, co widać i słychać z jednego z najwyższych budynków w Łodzi „Cotton House”. Dziękujemy Panu Jackowi Jakubiakowi (Cotton House J.Jakubiak sp. z o.o.) za udostępnienie tarasu i przyjazne nastawienie do naszego projektu. (https://www.cottonhouse.com.pl)
Projekt zrealizowany w ramach programu Kultugranty 2.0 we współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń.

Koncert można obejrzeć :https://www.youtube.com/watch?v=AQEnwgcB0hY

Projekt Trisam tworzą:

Pavel Samokhin – jazzman, trębacz, wokalista, lider łódzkiego zespołu Samokhin Band. Rosjanin z pochodzenia, łodzianin z wyboru. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i kozacką charyzmą.

Kuba Matusiak – jazzman, saksofonista wokalista łódzkiego zespołu Samokhin Band. Spokojny na co dzień , ogień na scenie. Nazwany przez zagraniczne media: „ świeżym oddechem klasyki, nowym obliczem jazzu”.

Piotr „Bzyk” Sokołowski – krakowski gitarzysta rockowy. Twórca autorskiego projektu „Bzykology”. Współpracował z wieloma kultowymi polskimi zespołami, do których płyt nagrał partię gitary.

#lodzkiecentrumwydarzen #kochamlodz #cottonhouse