Współpraca

Chcesz podjąć współpracę?

Muzyka, którą wykonuje zespół SAMOKHIN BAND to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia! Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a oraz zespołu Leningrad. Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 4 albumy. 

Pobierz Rider

Gdzie graliśmy?

Jazz

Rozkwitł w czasach Prohibicji w latach 20-30tych jako klubowa muzyka do zabawy i tańca; opiera się na pulsacji swingu. Samokhin Band z poczuciem smaku i gustu zapewnia atmosferę dzikiego jazzu ujarzmionego przez garnitury i smokingi.

Rosyjska

Przeboje systemowe z undergroundową dekadencją, szlagiery ulicznych grajków z Abchazji, Armenii, Czeczenii i Gruzji. Z każdego dźwięku Samokhin Band bez fałszu, z autentyzmem wydobywa się cała esencja pragnienia wolności.

Autorska

Każdy Artysta z zespołu Samokhin Band jest prekursorem swojego stylu. Czy to będzie Funk, Rock & Roll, Folk czy Jazz lub nawet Reagge i Ska, trzymając nutkę własnego Ja, łączymy składniki poszczególnych gatunków i stylów. Przez to powstaje unikalny, jedyny w swoim rodzaju charakter Samokhin Band.

Ormiańska